Zemní a výkopové práce Praha

včetně odvozů, převozů zemin a demolice objektů

Zemní a výkopové práce malého rozsahu

Provedeme pro Vás terénní úpravy, výkopy, hloubení základů a hutnění. Zrekultivujeme území po těžbě nebo skládkách a hravě zvládneme i výstavbu kanalizace, vodovodů a plynovodů, jakož i výstavbu komunikací.

Jako výkopové práce malého rozsahu dále provádíme hloubení bazénů, hloubení zahradních jezírek, hloubení základů pro ploty, jakož i výkopy přípojek veškerých inženýrských sítí a hloubení jam pro stromy.

Zemní a výkopové práce velkého rozsahu

Máme zkušenosti s velkými projekty. Prováděli jsme zemní práce při výstavbě obchodního centra Bauhaus, bytového areálu Patria Letňany či v případě projektu Panorama Kyje.

Máme za sebou i řadu provedených zemních prací v souvislosti s výstavbou bytových domů (např. Rezidence Strašnice, Viladomy Uhříněves, River Lofts na Praze 7, Nové Měcholupy, Javorová čtvrť aj.).

Bez nás

Potřebujete provést zemní práce malého rozsahu? Ušetřete si práci a starosti. Nechte to na profesionálech.

kopani-bez-dur zemní práce dur
S námi

Provedeme veškeré zemní práce a výkopové práce velkého i malého rozsahu včetně odvozů, převozů zemin a demolice objektů.

Kontaktní formulář

Dotaz, nezávazná poptávka či objednávka?

Ať už se na nás chcete obrátit z jakéhokoliv důvodu, neváhejte. Napište nám pomocí jednoduchého formuláře umístěného vpravo nebo nám zavolejte na tel. 602 232 814.

Váš e-mail (vyžadováno)

Vaše zpráva


Někteří z našich klientů